Оздоровлення "ЛІТО 2019"

Оздоровчий сезон розпочався!
1 табірний день "І знову разом в дружнім колі!"
Протягом дня діти готувались до відкриття табірної зміни та презентацій загонів. З великим захопленням пройшла гра "Знай і люби свій рідний край" та конкурс малюнків на асфальті "Щасливі діти - щаслива нація!".

2 - й табірний день
Відкриття табірної зміни!
Неймовірно насичений день сповнений піснями, іграми, конкурсами, сюрпризами та подарунками!
Протягом дня було проведено урочисте відкриття табірної зміни на яке завітала в.о. старости Мартинівського старостинського округу Бусля Алла Василівна, привітала діток та вручила дарунки від Буслі Юрія Вікторовича керівника споживчого товариства "Любисток" (м'ячі, мильні бульбашки, кольорову крейду, набори для настільного тенісу, набори для виготовлення народних іграшок...) Свято продовжилось парадом вишиванок "Україна вишивана", конкурсом БОДІ - АРТУ, відеолекторієм "Сучасне харчування", канкурсом малюнків на асфальті... За сприянням керівництва школи протягом дня всі діти мали можливість безкоштовно пострибати на батуті та насолоджуватись дитинством.


3 - й табірний день
День козака
Розпочався цей чудовий день танцювальним флешмобом. 
Козацькі розваги, відеолекторій "Як не нашкодити природі", еко урок, дослідницька діяльність "Асиметрія листкової пластини берези" та конкурс малюнків все це гамірно відбувалось на подвір'ї школи.
4 - табірний день 
Казкова атмосфера панувала цього дня, адже цього дня все було пов'язане з казками.
Фестиваль талантів "Намалюй казку", розвага "В гостях у казки", ляльковий театр "Коза - дереза", ігроленд "З якої я казки" на довго запам'яталися дітям.
Велоекскурсія в рамках розроблення туристичного маршруту "Мартинівський скарб" була здійснена 6 загоном спільно з директором школи Костенком О.В. та вчителями Перебийніс В. В. та Сливою С.Є.
Також протягом дня 4 та 5 загоном було впорядковано територію майбутнього парку "АРТ ПРОСТІР".


5 - й табірний день

День гуморуЕкскурсія в м.КиївComments