Наші спонсори


        18 жовтня 2013 року до  освітнього закладу завітали поважні гості з приємною місією. Благодійний фонд під патронатом народного депутата України Геннадія Борисовича Бобова подарували нашим учням спортивний інвентарь. 
         

Ось і цього разу Володимир Андрійович Братаніч, як людина чуйна і небайдужа до наших проблем, протягнув руку допомоги в цей нелегкий час. За його сприяння наше довкілля отримало нові меблі - столики зі стільчиками та ігрові зони - паркінги. 

Ми щиро вдячні за небайдуже ставлення до підростаючого покоління, за його розуміння й добрі справи, які ніколи не розходяться з ділом. Раді, що у його обличчі знайшли чуйну, небайдужу, дивовижну людину, мудрого та досвідченого керівника, майстра своєї справи, який дає можливість педагогам плідно працювати, а дітям відчувати себе затишно і комфортно у стінах дитячого садка.

Хай щастя завжди супроводжує Вас

Людська повага й шана не минають,

А Вашу мрію й працю повсякчас

Лиш визнання вінчають!

Хай Вам Бог посилає благословення на Ваші добрі діла!

З повагою колектив Мартинівського НВК

 

Адміністрація школи від імені учнів та батьківського комітету дякує Геннадію Борисовичу 
за його благородну і нелегку працю та висловлює слова вдячності за його турботу та допомогу нашому освітньому закладу. Спасибі за те, що розумієте наші проблеми і допомагаєте підтримувати нашу матеріальну-технічну базу. Бажаємо Вам успіхів! Надіємося на подальшу співпрацю.


Comments