Наші свята

Конкурс дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей 2018"
        VII Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей 2018" організовує та проводить ДП "Редакція журналу "Охорона праці" за підтримки Державної служби України з питань праці, територіальних органів Держпраці та інших підприємств, що належать до сфери управління Держпраці.
        Учні Мартинівського НВК взяли активну участь у даному конкурсі. У своїх роботах учні не лише показали знання з основ охорони праці, але й закликали до уважного й відповідального ставлення до власного здоров'я й життя.


Свято Масляна
Масляна символізувала прихід весни та пробудження природи. Древні слов'яни відзначали "проводи зими" та початок весни і весняного землеробства. В цей день вшановували Сонце, яке несло тепло і пробуджувало природу, тому й готували жертовний хліб, схожий на це небесне світило - млинець. 
Цього року святкується Масляна з 12 по 18 лютого. Не залишилась осторонь і наша школа.
Для учнів 1 - 4 класів було організовано та проведено свято, під час якого учні пригощались млинцями, танцювали, приймали участь в різноманітних конкурсах. А кульмінацією свята стало традиційне спалювання опудала Масляної.


Заходи до Дня визволення с.Мартинівка від німецько-фашистських загарбників
Нам не забути днів війни...
У нашій пам'яті вони.
І ті герої незабутні,
Що з нами йдуть в віки майбутні.

    В рамках відзначення 74-ї річниці визволення с.Мартинівка від німецько-фашистських загарбників у Мартинівському НВК було проведено годину шани "Все пам'ятає батьківська земля - і грім гранат, і визволення день", покладання квітів до братських могил та хвилиною мовчання вшановано пам'ять солдатів, загиблих при звільненні села.
Лінійка «Пам’яті героїв Крут»
І знов, у котрий це вже раз,

Зійшлися ми в одній родині,

Щоб пом'януть той славний час,

Коли в офіру Батьківщині

Себе принесли кращі з нас.

Нема любові понад ту,

Що окропила кров'ю Крути,

І ту гарячу кров святу

Повік Вкраїні не забути.

25 січня 2018 року у рамках святкування Дня Соборності України у Мартинівському НВК для учнів 6 - 9 класів було проведено виховну годину «День соборності України – символ національного єднання українського народу».
25 січня 2018 року у рамках святкування Дня Соборності України у Мартинівському НВК для учнів 6 - 9 класів було проведено виховну годину «День соборності України – символ національного єднання українського народу».
  
09 грудня в м.Канів відбулася районна олімпіада з української мови. Наші досягнення:

                                    Рамадан Аміна – ІІ місце серед учнів 9 класів;                          
             Бурчило Вікторія – ІІ місце серед учнів 8 класів. 
                                                                 Бурчило Надія – ІІІ місце серед учнів 8 класів; 
    4 грудня в навчальному закладі було проведено шкільний етап новорічно-різдвяної виставки "Новорічна композиція" та виставки-конкурсу "Український сувенір". Цього року учні всіх класів взяли активну участь в конкурсі. Ми мали змогу побачити казковий ліс, чудернацького сніговика та велику кількість народних іграшок. За результатами конкурсу ІІІ місце здабули учні 6 та 2 класів, ІІ місце дісталось учням 7 класу, а переможцями стали уні 1 та 9 класів!«Олімпійське лелеченя»

1 грудня сім найспортивніших та найкмітливіших шкільних команд Канівського району змагалися за титул переможця районного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу  «Олімпійське лелеченя».

Всі учасники змагань активно працювали як розумово, так і фізично, щоб вибороти перемогу. Отже, за підсумками змагань перше загальнокомандне місце здобула команда «Фенікс» Мартинівського НВК.
«День боротьби зі СНІДОМ»

1 грудня в навчальному закладі проведено виховний захід для учнів 8-11 класів «Зупинемоснід». Учні 10 та 11 класів провели флеш-моб «Молодь – за життя без СНІД»

«День пам’яті жертв Голодомору»

24 листопада в навчальному закладі проведено виховний захід «Голодомор. Влада смерті»


21 листопада відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам Голодомору за участю в.о. старости Мартинівського старостинського округу Сепанецької сільської ради Буслі Алли Василівни, представників громади та учнів школи. 

25 листопада в м.Каневі було проведено районну олімпіаду з екології. Учень нашої школи Геращенко Костянтин зайняв І місце серед учнів 10 класів. Горощенко Зоряна – ІІ місце.


«День Гідності та Свободи»

З метою належного відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи, на виконання Указу Президента України від ЗО вересня 2017 року №300 «Провідзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи, протягом 13 - 21 листопада  учні 5-8 класів написали твір-роздум на тему «Хочу жити у мирі», а  учні 9-11 класів твір-роздум на тему «Україна: незалежність, гідність, свобода».

         20 листопада з учнями 6-11 класів було проведено засідання ”круглого столу” наступної тематики: “Герої – хто вони?”.

З учнями  5-8 класів проведено виховні години, години спілкування на теми: “Єдина, незалежна держава”. Для учнів 9-11 класів проведено уроки – диспути, ”Що означає бути гідним?”

21 листопада о 12.00 год. в навчальному закладі було оголошено хвилину пам’яті, присвячену борцям за волю України.

    З  метою утвердження статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання в молодого покоління українців поваги до мови свого народу 9 листопада в Мартинівському НВК було проведено І етап  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь 32 учні 3-11 класів.

Клас

Взяло участь в конкурсі

Переможці І туру

Учасники ІІ туру

3 клас

4

ДашевськаСофія

ІщенкоДарина

ДашевськаСофія

ІщенкоДарина

4 клас

4

Котляр Каріна

РиженкоСофія

Котляр Каріна

РиженкоСофія

5 клас

4

ТурчинякВікторія

-

6клас

6

ШлапакАліна

Яцун Владислав

ШлапакАліна

 

7 клас

5

ГолєваАліна

ГолєваАліна

8 клас

4

СімйоноваТетяна

Котляр Яна

СімйоноваТетяна

Котляр Яна

9  клас

2

Друзяка Валентина

Друзяка Валентина

10 клас

3

Геращенко Костянтин

-

11 клас

-

-

-11 листопада в м. Каневі відбувся  ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика де наші учні здобули такі місця:
Голєва  Аліна – І місце  серед  учнів 7 класів;
Сімйонова Тетяна – ІІ місце серед учнів 8 класів;
Друзяка Валентина ІІІ місце серед учнів 9 класів.
27 жовтня відбулися фінальні змагання серед учнівської молоді Канівського району з настільного тенісу, шашок та шахів.
Команда Мартинівського навчально-виховного комплексу посіла ІІ загальнокомандне місце!
            За період навчання з 1 вересня по 1 грудня учні Мартинівського НВК брали активну участь в проведенні різноманітних конкурсів, змаганнях та олімпіадах.

21 вересня до Дня Партизанської слави у школі було проведено тематичну лінійку «Стежинами партизанського руху».

День захисту дітей - 2017


Відкриття табірної зміни!


Ось і прийшов час багатьом старшокласникам прощатися зі школою.

Привітайте своїх друзів і знайомих із закінченням школи і виходом до "великого життя"! Це справжне, і тільки ваше свято. Нехай не перше і не останне, але дуже значне. Останній дзвінок зовсім не означає, що вам більше не доведеться брати участь у шкільному житті, адже випускник дорослішає. У нього колись буде і своя сім’я. Буде чудова нагода розповідати про цю подію своїм дітям, а головне ще й ще раз брати участь в останньому дзвонику
- скільки душа забажає.
Удачі вам і нехай ваш останній дзвінок стане одним з найприємніших спогадів!


ĉ
Admin Martynivka,
1 черв. 2017 р., 01:26
Comments