Життя школи

Напередодні свята

Миру Вам, дорогі захисники!
Чимало часу триває неоголошена війна на сході нашої країни. Чимало воїнів віддали життя, відстоюючи цілісність та незалежність нашої Батьківщини. Та завжди зігрівають серця наших бійців у зоні ООС - діти, які дарують їм власноруч виготовлені сувеніри, обереги, пишуть листи, вірші та малюють малюнки.
В Україні, мабуть, не має жодної школи, яка б не підтримувала наших воїнів. В числі тих, хто завжди готовий допомогти і учні нашої школи.
Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України та Дня Українського козацтва гуртківці під керівництвом Підгорної Яни Григорівни виготовили та передали захисникам вітальні листівки, патріотичні браслет, топінарії та картини з кави, щоб і на передовій можливо було відчути частиночку домашнього настрою, спокою та радості. 
У своїх щирих молитвах просимо Богородицю вберегти життя кожного солдата та світлої долі для України!

Фестиваль - конкурс "Обдаровані діти"

Процес духовного відродження будь-якого суспільства являє собою тривалий еволюційний шлях, який неможливо уявити без молоді та її безпосередньої участі у розбудові національної культури заради стабільності суспільного розвитку, майбутнього власної країни. Від здатності молоді бути активною творчою силою значною мірою залежить процес державотворення.
Саме з цією метою 4 жовтня 2019 року в КЗ «Мартинівський НВК І-ІІІ ст.» відбулося свято, фестиваль-конкурс «Обдаровані діти!» талановитої молоді Степанецької ОТГ, організаторами якого є КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» за підтримки відділу освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади та Українського культурного фонду.
Відкрив фестиваль, привітавши його учасників, директор КЗ «Мартинівський НВК І-ІІІ ст..» Олександр Вікторович Костенко, який у своєму виступі звернув увагу на те, що розкриттю талантів підростаючого покоління великою мірою сприяли різноманітні конкурси, виставки, фестивалі, природоохоронні акції тощо. Олександр Вікторович подякував педагогічному колективу центру позашкільної освіти за роботу з дітьми, які в майбутньому обов’язково поповнять ряди української зіркової еліти та Українському культурному фонду за підтримку проєкту «Арт простір Мартинівський скарб» .
Під час фестивалю працювала виставка декоративно – прикладного мистецтва творчих дітей КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості». Роботи вражали своєю оригінальністю, виконавчою майстерністю, красою.
В ході фестивалю-конкурсу діти ще й отримали безліч творчих та інтелектуальних завдань. Тут можна було побачити запальні танці і чудові пісні та картини, що писалися з натури.
Свою творчість і музичні вітання учасникам фестивалю подарували вихованці вокальних гуртків. Керівники гуртків центру позашкільної освіти роблять усе можливе, аби таланти й здібності дітей спрямувати у потрібному і, найголовніше, корисному для суспільства руслі. Підтримка обдарованої молоді та дітей ще потребує багато уваги з боку держави і громадськості, посиленої координації зусиль у напрямі забезпечення необхідних умов та можливостей для розкриття талантів, адже обдаровані діти та молодь – головне національне багатство, основа майбутніх успіхів держави у всіх сферах життя, запорука його процвітання.

                

"Козачата"

14 жовтня в Україні традиційно відзначають Свято Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва , а віднедавна це ще й День Захисника України. Відзначили таке свято і в КЗ « Мартинівський НВК І-ІІІ ст.». Протягом тижня було проведено спортині змагання між командами учнів 5 - 11 класів, а 11 жовтня було проведено посвяту учнів першого класу в "Козачата".


Свято осені

Свято осені відбулося 30 вересня згуртувавши творчих діток від 1 до 11 класу!Техніка Ебру

Чи знайома Вам техніка Ебру?
Напевно, не всі про неї чули.
У той же час це дуже цікавий та захоплюючий процес творчості! Сенс Ебру полягає в тому, щоб малювати на воді фарбами та переносити зображення на папір.
Саме такий захоплюючий майстер клас відбувся сьогодні!


\
\ЛІНІЙКА ДО ДНЯ МИРУ


Наші подорожі

Неймовірні емоції переповнювали сьогодні учнів Черкаської та Київської областей, що стали переможцями відбіркових турів "Наукової ліги", адже подарунком стала подорож до національного парку "Межигір'я". Серед переможців була і команда нашої школи. Захопливі погляди, усмішки, селфі та море позитиву наповнили сьогоднішній день!
Тож хочемо подякувати Благодійному фонду "Урожай громаді" за організацію цієї неймовірної поїздки та постійну підтримку!

Свято Першого дзвоника

«Ми – одна велика шкільна родина»
Свято Першого дзвоника завжди було особливою подією як для учнів, їхніх батьків, так і для вчителів. Цього року розпочався навчальний рік в КЗ «Мартинівський НВК І-ІІІ ступенів» 2 вересня. Хтось переступає поріг школи вперше цього дня, для когось навчальний рік вже випускний. Однак всі учні назавжди запам’ятають шкільні дні, наповнені як веселощами так і захоплюючим навчанням.
Свято Першого дзвоника відбулося в атмосфері піднесеного настрою, а пройшло воно під гаслом «Ми – одна велика шкільна родина».
Завдяки спільній праці місцевої влади, батьків, вчителів та жителів села школа зустріла свято Першого дзвоника на високому рівні.
Одинадцять першокласників до своєї шкільної родини гостинно приймали учні, вчителі та адміністрація навчального закладу. Першачків відразу взяла під своє крило їх перша вчителька Федоза Лідія Сергіївна.
Директор школи Костенко Олександр Вікторович привітав учнів, батьків та вчителів із початком нового навчального року і побажав всім присутнім натхнення, успіхів і нових досягнень та висловив особливу подяку голові Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Яременку О.І. за всебічну підтримку навчального закладу.
До гостей також звернулася в.о. старости Мартинівського старостинського округу Бусля Алла Василівна та побажала гостям свята, дітям і педагогам миру, добра і благополуччя та вручила подарунки від СТ «Любисток» (Бусля Ю.В.) кожному першокласнику. Та на цьому сюрпризи для першокласників не завершилися, адже передаючи вітання від Благодійного фонду «Урожай – громаді» та ТОВ «НВФ «Урожай», Алла Василівна вручила Сертифікат Благодійності на суму 2 000 гривень.
Традиційно пролунав перший дзвоник, який сповістив про початок нового 2019-2020 навчального року, і учні зі своїми вчителями знову завітали до рідної школи! Нехай кожен шкільний день для вас буде світлим, радісним та плідним!
Життя школиComments